KAM Bratislava – prihlasovanie predĺžené do 13.8.!

Vážení členovia ELSA na Slovensku!

Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť zažiť atmosféru medzinárodného stretnutia ELSA – a to priamo v našom hlavnom meste! Zaregistrujte sa prostredníctvom Vašej lokálnej skupiny na VII Key Area Meeting Bratislava.

Key Area Meeting (KAM) je medzinárodným interným stretnutím siete ELSA. Zhromažďuje predstaviteľov kľúčových sekcií ELSA: akademické aktivity a simulovaný súdne spory (AA&MCC), semináre a konferencie (S&C) a Student Trainee Exchange Programme (STEP). Viac informácii o podujatí nájdete na elsa.sk/bratislava/kam/.

KEDY: 6.-10. september 2017
PROGRAM: Program začína v stredu popoludní a končí v nedeľu raňajkami a teda predstavuje 5 dní nabitých akademickým a spoločenským programom. Hlavnou aktivitou sú interaktívne workshopy, ktoré budú prebiehať v priestoroch Univerzity Komenského v Bratislave. Sú zamerané na rôznorodé témy súvisiace s organizovaním projektov. Poskytujú priestor pre diskusiu, výmenu informácií, pričom účastníci objavujú nové myšlienky, metódy a rozvíjajú svoje „soft skills.“ Program je doplnený o úvodnú recepciu a rôzne spoločenské aktivity.
CENA:
Základný poplatok (plná penzia, coffee breaks, spoločenský program):
A) 21€/osoba/noc s ubytovaním (VI Družba) – spolu 4 noci za 84€
B) 13€/osoba/noc bez ubytovania  – spolu 4 noci za 52€
Voliteľné doplatky:
A) Sightseeing – 12€ (Option 1 – plavba loďou a návšteva Devína, Option 2 – prehliadka mesta so sprievodcom, UFO)
B) Pre-KAM – 12€ (utorok večer – BBQ, streda doobeda – piknik)
C) KAM tričko – 15€
D) Extra noc na VI Družba – 8€
PRIHLASOVANIE:
  • Prihlasovanie prebieha prostredníctvom oficiálneho formulára (stiahnuť si ho môžete tu: Application), ktorý je potrebné vyplniť (individuálne) a zaslať e-mailom na kam@elsa.sk.
  • Prihlasovanie je otvorené do 13. augusta2017.  Najneskôr 15. augusta obdržia jednotliví delegáti, faktúru, ktorú bude potrebné uhradiť do 7 dní.
Ak by ste mali akékoľvek otázky, prípadne potrebovali poradiť s vyplnením formulára, neváhajte sa obrátiť na kam@elsa.sk.
Tešíme sa na Vašu účasť!