83th International Council Meeting Malta

V dňoch 26.3-1.4.2023 sa konalo 83. Medzinárodné valné zhromaždenie ELSA na Malte.
Zúčastnili sa ho aj delegáti z ELSA Slovak Republic, medzi ktorých patrili Enara Könözsyová Martin Pogádl, Tamara Davidova a Roman Debnár.
Naši delegáti sa zúčastnili aj plenárnych schôdzi, kde mali možnosť hlasovať o záležitostiach týkajúcich sa celej ELSA. Medzi najdôležitejšie rozhodnutia patrila napríklad voľba nového boardu ELSA International, či hlasovanie o neudelení statusu Observera ELSA Ruskému združeniu študentov práva.
Mali na výber aj z viacerých workshopov zaoberajúcim sa sekciami ELSA, v ktorých pôsobia. Naša delegátka Enara Könözsyová sa konkrétne zúčastnila BEE workshopu, ktorý sa zaoberal board managementom, strategickým plánovaním, externými a internými vzťahmi. Roman Debnár sa zúčastnil Marketingového workshopu, kde mal možnosť nadobudnúť nové vedomosti o propagácii ELSA podujatí, či tvorbe v programe Canva. Tamara Dávidová a Martin Pogádl si vybrali IM workshop, na ktorom sa vzdelávali v oblasti interného managmentu.
No tento týždeň nebol iba o práci! Naši delegáti mali možnosť spoznať krásy bývalého hlavného mesta Mdina a súčasného hlavného mesta Valetta. Všetci delegáti sa tešia z tejto skúsenosti a nových priateľstiev, ktoré nadobudli.