Prvý workshop pre stredoškolákov

19. júna sme na Právnickej fakulte UPJŠ zorganizovali prvý interaktívny workshop pre stredoškolákov na tému pracovného práva ⚖️

Podujatie vzniklo v spolupráci ELSA-KE a Mládežníckeho Parlamentu MČ Košice – Západ, viedla ho naša členka Kristína Kiselová, ktorá viedla workshop interaktívnou formou s ktorou sa oboznámila na hodinách street law. Interaktívna forma, praktické príklady, živé diskusie – presne tak, ako má vyzerať moderné vzdelávanie!

Bola to prvá takáto akcia a dúfame, že nie posledná. 🫶
Tešíme sa, že v ďalšom akademickom roku budeme v tejto iniciatíve pokračovať a prinášať právo bližšie mladým!

Ďakujeme všetkým zúčastneným za úžasnú atmosféru 💙