Legal Point: Deadline na zaslanie článkov predĺžený do 29.10.2017!

Vážení študenti práva, mladí právnici a členovia ELSA,

už tradične si v mene redakcie celoslovenského odborného právnického periodika Legal Point dovoľujeme osloviť všetkých študentov práva, mladých právnikov a milovníkov práva vôbec, ktorí majú záujem o publikáciu svojich odborných príspevkov v novembrovom čísle 01/2017 časopisu Legal Point.

Publikáciou a tvorením vlastných odborných článkov už počas štúdia sa Vám núka jedinečná príležitosť rozvoja svojich profesijných zručností, sebarealizácie, zviditeľnenia sa a môže sa Vám podariť rozvíriť nový vietor v právnickej obci na Slovensku.

  • Máte skvelý článok na aktuálnu právnu tému, avšak doposiaľ ste si nevedeli rady s výberom vhodného priestoru pre publikáciu?
  • Radi píšete odborné články na problémy vyskytujúce sa v právnej praxi nielen na Slovensku ale i v zahraničí a mali by ste záujem pravidelne prispievať ?
  • Jednoducho chcete nechať zaznieť svoj hlas a ukázať svetu, ako riešia právne problémy budúci právnici ?

Legal Point poskytuje slobodný priestor všetkým prispievateľom možnosťou voľby ľubovolnej, či už aktuálnej ale i večne pálčivej témy z oblasti práva.

POZOR: Deadline na zaslanie článkov bol predĺžený do 29.10.2017!

Hotový článok spolu s recenziou (v prípade, že si ju viete zabezpečiť,) zašlite na ladislav.simko@elsa.sk. Podrobnosti a informácie o požiadavkách na formálnu úpravu príspevkov nájdete TU.